header image
Home arrow Gendarmløb arrow Resultater arrow GendarmLøb 2004 Resultater
GendarmLøb 2004 Resultater PDF Print E-mail
Contributed by Andreas Aupke   
Sunday, 12 September 2004
Resultater fra vores 2. Gendarmløb den 12. september 2004
Resultatliste <!-- @page { size: 8.27in 11.69in; margin: 0.79in } -->

Resultatliste



GendarmLøbet 2004, 12. september 2004 kl.10:30




1 km Børneløb piger


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Camilla Kirk Christensen

  6440 Augustenborg

 1

  00:06:39


 Nataschia Fedders

  6310 Broager

 2

  00:07:38


 Maibritt Joldrichsen

  SV- Adelby

 3

  00:07:41


 Tine Jensen

  Sønderborg

 4

  00:08:10


 Nicole Aupke

  6320 Egernsund

 5

  00:08:25


 Louisa Kamp Hansen

  24939 Flensborg

 6

  00:08:31


 Natalie Carstensen

  FGS VIÖL

 7

  00:08:35


 Niele Carstensen

  FGS VIÖL

 8

  00:08:49


 Didde Quorp Kristensen

  6310 Broager

 9

  00:10:19


 Chalotte Gad Johansen

  6392 Bolderslev

 10

  00:10:57


 Sara AM Wind

  Høruphav

 11

  00:11:04


 Majbritt Gensch

  Broager

 12

  00:11:15


 Camilla Davidsen

  team davidsen

 13

  00:11:35


 Iben Bock

  6300 Gråsten

 14

  00:11:43


 Camilla Petersen

  Team Østerhøj 13

 15

  00:12:37


 Mia Petersen

  Team Smedevej

 16

  00:12:39


 Sarah K Hansen

  6300 Gråsten

 17

  00:12:43



5 km piger


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Astrid Joldrichsen

  SV- Adelby

 1

  00:21:47


 Wencke Joldrichsen

  SV- Adelby

 2

  00:22:33


 Femke Möllgaard

  Polizei SV Flensburg

 3

  00:24:31


 Leefke Möllgaard

  Polizei SV Flensburg

 4

  00:24:31


 Julia Wollesen

  TSB Flensburg

 5

  00:25:09


 Judith Kuiper

  Polizei SV Flensburg

 6

  00:25:14


 Jorieke Kuiper

  Polizei SV Flensburg

 7

  00:27:04


 Pernille Bertelsen

  6400 Sønderborg

 8

  00:27:33


 Lotte Schack

  Vidar

 9

  00:27:59


 Julie Schack Betzer

  Broager

 10

  00:28:22


 Mette Asmussen

  O.J. Løbeklub

 11

  00:28:24


 Nanna Jørgensen

  6400 Søndebrorg

 12

  00:30:36


 Anette Damgaard

  AAIG

 13

  00:32:31


 Astrid J. Rasmussen

  Broager

 14

  00:34:46


 Kathrine Jørgensen

  6400 Sønderborg

 15

  00:35:12


 Rikke Jørgensen

  Broager

 16

  00:36:39


 Emma Cecilie J. Rasmussen

  Broager

 17

  00:43:59


 Anne Skov

  6310 Broager

 18

  01:17:47



5 km Damer


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Birthe Reese

  Danfoss Marathon Club

 1

  00:21:35


 Ida Pedersen

  SØS

 2

  00:23:02


 Hanne Inez Wolff

  Vidar Atletik

 3

  00:23:54


 Anne Kristensen

  Broager

 4

  00:23:59


 Heike Derrar

  PSV Flensburg

 5

  00:24:15


 Emma Brendstrup

  Broager

 6

  00:24:26


 Kirsten Bollmann

  6400 Sønderborg

 7

  00:25:23


 Ute Hansen

  24939 Flensborg

 8

  00:25:47


 Henneke Kuiper

  Polizei SV Flensburg

 9

  00:27:25


 Laura Fedders

  6310 Broager

 10

  00:28:05


 Chris Fedders

  Danfoss Marathon Club

 11

  00:28:09


 Bente Dall

  VBIF

 12

  00:28:26


 Tilde Dam

  6400 Sønderborg

 13

  00:28:29


 Lotte Juelsgaard

  6310 Broager

 14

  00:28:51


 Conni Nissen

  6400 Sønderborg

 15

  00:28:55


 Tine Christensen

  6470 Sydals

 16

  00:28:57


 Susanne Dam

  6400 Sønderborg

 17

  00:28:58


 Inge Asmussen

  Haderslev IF

 18

  00:29:00


 Angelika Fedders

  6310 Broager

 19

  00:29:04


 Karin Bøttger

  København

 20

  00:29:09


 Anne-lene Ditlefsen

  6300 Gråsten

 21

  00:29:34


 Helle Krogh Hansen

  6310 Broager

 22

  00:29:41


 Mette Dahl

  6310 Broager

 23

  00:29:43


 Gitte Holt

  BUI-motion

 24

  00:29:44


 Kirsten Petersen

  Team Østerhøj 13

 25

  00:29:46


 Pia Tesch

  SGI

 26

  00:30:16


 Inger Østerballe

  SØS

 27

  00:30:20


 Marie Larsen

  BOV IF

 28

  00:30:31


 Jean Davidsen

  team davidsen

 29

  00:30:57


 Mette Moos

  SGI

 30

  00:31:01


 Annette Van Buren

  6310 Broager

 31

  00:31:06


 Lis Leick

  6310 Broager

 32

  00:31:29


 Benta Nielsen

  6760 Ribe

 33

  00:31:32


 Linda Damgaard

  AAIG

 34

  00:31:36


 Kirsten Hansen

  6400 Sønderborg

 35

  00:32:12


 Debbie Damm

  Gråsten

 36

  00:32:27


 Karin Gerber

  6310 Broager

 37

  00:32:35


 Susanne Posselt

  6310 Broager

 38

  00:32:45


 Dagny Schneider

  6400 Sønderborg

 39

  00:33:36


 Lene Nielsen

  Gråsten

 40

  00:34:59


 Mette Olsen

  Broager

 41

  00:35:05


 Kirsten Jørgensen

  6400 Sønderborg

 42

  00:35:21


 Jette Jørgensen

  Broager

 43

  00:36:35


 Denise C. Okkels

  SGI

 44

  00:37:12


 Annemette Christensen

  Broager

 45

  00:38:12


 Bente Nielsen

  6310 Broager

 46

  00:39:30


 Sanne Mikkelsen

  6310 Broager

 47

  00:39:43


 Bente Nielsen

  Roager

 48

  00:45:28


 Mette Malmqvist

  6400 Sønderborg

 49

  00:50:35



10,0 km Damer


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Linda Morell

  Vidar Motion

 1

  00:46:09


 Cornelia Rump-Nielsen

  1.Flensburger Lauftreff

 2

  00:52:57


 Anna Birgitte Gautier

  6400 Sønderborg

 3

  00:53:29


 Kirsten Dohrmann

  Haderslev IF

 4

  00:55:08


 Unne Fries

  24941 Jarplund-Weding

 5

  00:55:13


 Annegrete Jacobsen

  AAIG

 6

  00:55:35


 Tine Wendelboe

  Fynshav

 7

  00:55:41


 Inge Merete Sørensen

  Haderslev IF

 8

  00:57:05


 Betty Bladt

  6400 Sønderborg

 9

  00:57:07


 Jonna Bøhlers

  Guderup Løbeklub

 10

  00:57:13


 Utte Carstensen

  FGS VIÖL

 11

  00:57:46


 Sabina Mies

  FGS VIÖL

 12

  00:57:49


 Lene Clausen Gad

  8700 Horsens

 13

  00:58:11


 Hanna Cremer-Herlig

  BELC 89 Frankfurt/M.

 14

  00:58:26


 Inger Gad Johansen

  6392 Bolderslev

 15

  00:59:24


 Pia B. Tjørnelund

  6400 Sønderborg

 16

  00:59:49


 Elke Hoffmann-Ripke

  Flensburg

 17

  01:00:18


 Helle Larsen

  6470 sydals

 18

  01:02:18


 Susanne Skovmand

  Danfoss Motionsklub

 19

  01:02:44


 Anna Sandersen

  6760 Ribe

 20

  01:03:34


 Rissi Schmidth

  Notmark

 21

  01:04:17


 Benthe Groth

  6400 Sønderborg

 22

  01:04:49


 Freja Dahl

  lysabild løbeklub

 23

  01:04:54


 Anne Katrine Ketelsen Hansen

  Lysabild Løbeklub

 24

  01:04:58


 Nina Skov

  6310 Broager

 25

  01:05:13


 Emma Riis

  Hørup

 26

  01:08:13


 Daniela Schicke-Lehrke

  24941 Flensburg

 27

  01:08:19


 Birthe Hedegaard

  BUI-motion

 28

  01:08:25


 Tove Jacobsen

  Broager

 29

  01:11:11



21,1 km Damer


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Krista Jakobsen

  hagi

 1

  01:39:27


 Marie Christensen

  vidar motion

 2

  01:41:31


 Silvia Burow

  Lt-Stoerlauf

 3

  01:43:38


 Karin AM Wind

  Høruphav

 4

  01:45:35


 Helle Grønnegård Lauridsen

  Vidar Atletik

 5

  01:46:43


 Maibritt Loebenstein

  Vidar Motion

 6

  01:49:13


 Nadine Nielsen

  www.42,195.de

 7

  01:50:20


 Bornhof Susanne

  www.42,195.de

 8

  01:50:25


 Gerda Johansen

  AAIG

 9

  01:52:16


 Cathrin Markmann

  Vidar Motion

 10

  01:54:28


 Henriette Tarpgaard

  6400 Sønderborg

 11

  01:54:47


 Rikke Dahl

  lysabild løbeklub

 12

  01:54:53


 Sabina Arndt

  www.42195.de

 13

  01:58:31


 Birgit Thomsen-Baade

  www.42,195.de

 14

  01:58:42


 Lis Christensen

  -

 15

  02:00:55


 Miechielsen Gudrun

  www.42,195.de

 16

  02:11:15



1 km Børneløb drenge


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Nicolai Bach Iversen

  6310 Broager

 1

  00:05:45


 Jakob Mjang Jensen

  Broager

 2

  00:05:55


 Nicolai Holt Jensen

  6310 Broager

 3

  00:06:05


 Emil AM Wind

  Høruphav

 4

  00:06:52


 Jacob T. Petersen

  Sydals

 5

  00:06:55


 Tobias Aupke

  6320 Egernsund

 6

  00:06:56


 Peter Thiesen

  6200 Åbenrå

 7

  00:07:01


 Tobias Bach Iversen

  6310 Broager

 8

  00:07:20


 Christian Buur

  6470 Høruphav

 9

  00:07:27


 JonasKamp Hansen

  24939 Flensborg

 10

  00:07:54


 Fredrik Schack

  Høruphav

 11

  00:07:57


 Jesper Krogh Hansen

  6310 Broager

 12

  00:08:01


 Søren Krogh Hansen

  6310 Broager

 13

  00:09:14


 Mathias Widding

  Broager

 14

  00:10:53


 Mikkel Moos

  Sønderborg

 15

  00:11:10


 Kathrine Bock

  Broager

 16

  00:11:16


 Martin Widding

  Broager

 17

  00:11:21


 Morten Davidsen

  team davidsen

 18

  00:11:37


 Jon Gad Johansen

  6392 Bolderslev

 19

  00:11:58


 Victor Christiansen

  Høruphav

 20

  00:12:32


 Mads Petersen

  Team Smedevej

 21

  00:13:09


 Frederik Schmidt-Hansen

  6310 Broager

 22

  00:13:26


 William Schmidt-Hansen

  6310 Broager

 23

  00:13:53



5 km drenge


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Kasper Black Beck

  AAIG

 1

  00:20:19


 Kasper Quorp Kristensen

  6310 Broager

 2

  00:21:55


 Jonas Abioye

  Polizei SV Flensburg

 3

  00:22:14


 Peter Kaulbach

  PSV Flensburg

 4

  00:22:22


 Nicolai Bach Iversen

  6310 Broager

 5

  00:23:32


 Marko Cvetkovic

  Polizei SV Flensburg

 6

  00:23:43


 Kasper Lorenzen

  6310 Broager

 7

  00:24:09


 Emil Timmreck Pedersen

  6470 Sydals

 8

  00:24:13


 Niklas Lund Brock

  6310 Broager

 9

  00:24:18


 Jelle Kuiper

  Polizei SV Flensburg

 10

  00:24:36


 Jørgen Damgaard

  AAIG

 11

  00:25:28


 Nicolai Fedders

  6400 Sønderborg

 12

  00:26:07


 Jacob Timmreck Pedersen

  6470 Sydals

 13

  00:26:30


 Hans Rask

  Run4Fun

 14

  00:26:37


 Niels Christian Dall

  VBIF

 15

  00:27:54


 Jonas Bertelsen

  6400 Sønderborg

 16

  00:28:14


 Peter Thiesen

  6200 Åbenrå

 17

  00:29:13


 Nicolai Holt Jensen

  6310 Broager

 18

  00:29:17


 Søren N. Nielsen

  Kettingskov

 19

  00:32:04


 Jens Valentin Bram

  Rund men sund

 20

  00:32:07


 Rasmus Jørgensen

  Broager

 21

  00:33:48


 Mathias Malmqvist

  6400 Sønderborg

 22

  00:50:37



5 km Herrer


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 D.Søgård

  SGI

 1

  00:19:33


 Anders Jacobsen

  Broager

 2

  00:20:27


 Brian Eriksen

  Sønderborg

 3

  00:21:11


 Konrad Paul Wolff

  Vidar Atletik

 4

  00:21:26


 Lars Kruse

  Broager

 5

  00:22:18


 Hans Jørgen Damm

  Vidar Atletik Sønderborg

 6

  00:22:24


 Rolf Thiesen

  6200 Åbenrå

 7

  00:23:49


 P.Frank

  SGI

 8

  00:24:23


 Bernd Wollesen

  Flensburg

 9

  00:25:11


 Douglas Clingman

  Danfoss Marathon Club

 10

  00:25:17


 Fredrik Schnefeld

  Åbenrå

 11

  00:25:39


 Andreas Herrlitz

  Polizei SV Flensburg

 12

  00:25:44


 Jens Møldrup

  6310 Broager

 13

  00:26:05


 Joachim Pohl

  PSV Flensburg

 14

  00:26:39


 Flemming Gram

  BOV IF

 15

  00:26:43


 Harald Hansen

  PSV Flensburg

 16

  00:26:47


 Flemming Davidsen

  team davidsen

 17

  00:27:44


 Niels Thede Schmidt-Hansen

  6310 Broager

 18

  00:27:49


 VagnThiesen

  6200 Åbenrå

 19

  00:28:18


 Lars Grønborg

  6400 Sønderborg

 20

  00:28:52


 Hans Jørgensen

  6400 Sønderborg

 21

  00:30:27


 Eskild Thomsen

  Nordborg

 22

  00:32:16


 Karsten Skov

  Broager

 23

  00:35:42


 Bo Bach-Hansen

  SGI

 24

  00:37:14


 Peter J. Rasmussen

  Broager

 25

  00:44:06



10,0 km Herrer


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Brian Schmidtke

  Bov IF Atletik & Motion

 1

  00:37:00


 Simon H. Petersen

  Sønderborg

 2

  00:38:10


 Søren H. Jensen

  AAIG

 3

  00:38:21


 Tonny Fedders

  6400 Sønderborg

 4

  00:40:47


 Henning Ulf

  1.Flensburger-Lauftreff

 5

  00:42:52


 Steen Ludvigsen

  SGI

 6

  00:42:59


 Jan Hansen

  lysabild løbeklub

 7

  00:43:16


 Jørn Peter Hansen

  6300 Gråsten

 8

  00:43:37


 Daniel Møller

  Run 4 Fun

 9

  00:43:57


 Nicolai Troels

  Lysabild

 10

  00:44:00


 Svend Arne Dynnweber

  Guderup Løbeklub

 11

  00:44:19


 Søren Nissen

  Broager

 12

  00:44:33


 Christian Bock

  Guderup Løbeklub

 13

  00:44:36


 Eskild Nielsen

  1.Flensburger Lauftreff

 14

  00:44:40


 Gunnar Petersen

  Haderslev IF

 15

  00:44:48


 Christoph Deutsch

  1. Flensburger-Lauftreff e.V.

 16

  00:45:09


 Martin Blindbæk

  6300 Gråsten

 17

  00:45:12


 Carsten Momme

  BOV IF

 18

  00:45:20


 Leo Larsen

  SGI

 19

  00:45:57


 Henrik Schnefeld

  Løjt

 20

  00:45:59


 Lothar Erichsen

  1.Flensburger Lauftreff

 21

  00:46:01


 Bogi Mikkelsen

  6310 Broager

 22

  00:46:11


 Andreas Rönnau

  ETSV Flensburg Weiche

 23

  00:46:23


 Henrik Thomsen Schmidt

  6400 Sønderborg

 24

  00:46:45


 Alfred Kristoffersen

  Gråsten

 25

  00:47:09


 Keld Asmussen

  Haderslev IF

 26

  00:47:11


 Mads Hedegård

  Broager

 27

  00:47:12


 Frank Nielsen Skinnerup

  6100 Haderslev

 28

  00:47:14


 Erik Rasmussen

  Haderslev IF

 29

  00:47:39


 Kenneth Hensen

  Rendbjerg

 30

  00:48:02


 Tom Lorenzen

  BUI-motion

 31

  00:48:03


 Ronald Pedersen

  Danfoss Marathon Club

 32

  00:48:07


 Flemming Flebbe

  Sønderborg

 33

  00:48:11


 Franz Hansen

  Sønderborg

 34

  00:48:39


 John Hedemann

  Nybøl

 35

  00:48:57


 Eigil Nielsen

  BOV IF

 36

  00:49:16


 Hans-Hermann Otten

  BSG AKTIV BUS Flensburg GmbH

 37

  00:49:18


 Peder Lund Nielsen

  Gråsten

 38

  00:49:23


 Ivan Linnebjerg

  6310 Broager

 39

  00:49:46


 Jerry Hultgreen

  BOV IF

 40

  00:49:49


 Hasse Mikkelsen

  6310 Broager

 41

  00:50:31


 Morten Møller

  Run 4 Fun

 42

  00:50:34


 Bent Schmidt

  AAIG

 43

  00:50:49


 Michael Rust

  Flensburg

 44

  00:51:07


 Per Henriksen

  BOV IF

 45

  00:51:41


 Holger Jacobsen

  AAIG

 46

  00:52:06


 Kurt Jensen

  Guderup Løbeklub

 47

  00:52:13


 Leo Bro

  BMI Motion

 48

  00:52:16


 Erik Møller

  Run 4 Fun

 49

  00:52:18


 Lars Ole Johansen

  6392 Bolderslev

 50

  00:52:24


 Ulrich Cremer

  BELC 89 Frankfurt/M.

 51

  00:52:27


 Peter Nielsen

  Haderslev IF

 52

  00:52:32


 Klaus Johansen

  6400 Sønderborg

 53

  00:52:48


 Torben Jacobsen

  6400 Sønderborg

 54

  00:53:31


 Asmus Asmussen

  BOV IF

 55

  00:53:35


 Torben Lykke

  AAIG

 56

  00:53:38


 Thorkild Hansen

  BUI-motion

 57

  00:54:29


 Michael Petersen

  Broager

 58

  00:54:32


 Claus Thomsen

  Varnæs Bovrup IF

 59

  00:54:37


 Jørgen Haugaard

  Nørresundby

 60

  00:54:55


 Gerhard Hellmich

  Vidar Sønderborg

 61

  00:55:04


 Hans Jørgen Jørgensen

  Vidar Motion

 62

  00:55:30


 Thomas Kalm-Nielsen

  Broager

 63

  00:56:02


 Per Mølholt

  6400 Sønderborg

 64

  00:56:49


 Verner Lundby

  Bov IF

 65

  00:56:56


 Alexander Lund Brock

  6310 Broager

 66

  00:57:32


 Sören Hein

  D-24943 Flensburg

 67

  00:57:40


 Kasper Petersen

  Team Østerhøj 13

 68

  00:57:43


 Michael Davidsen

  team davidsen

 69

  00:57:48


 Jes Bendixen

  1. Flensburger Lauftreff

 70

  00:57:57


 Sönke Mees

  FGS VIÖL

 71

  00:58:03


 Steffen Groth

  6400 Sønderborg

 72

  00:58:08


 Kaj Joakimsen

  BOV IF

 73

  00:58:23


 Andreas Buur

  6470 sydals

 74

  00:58:48


 Stephan Ripke

  Flensburg

 75

  01:00:06


 Andreas Narloch

  FVK Kiel

 76

  01:00:08


 Finn Nielsen

  Gråsten

 77

  01:00:11


 Ole Levinsen

  6300 Gråsten

 78

  01:00:37


 Birger List-Jensen

  Flügger farver, Sønderborg

 79

  01:00:41


 Erik Kaad

  Notmark

 80

  01:03:31


 Hjalte Dahl

  lysabild løbeklub

 81

  01:03:40


 Kristian Møller

  Run4Fun

 82

  01:04:13



21,1 km Herrer


 Navn

 Klub/By

Placering

Tid


 Hans Mygind

  Viborg AF

 1

  01:16:38


 Volker Fries

  LAV Husum

 2

  01:17:07


 Peter Adler

  HLMK

 3

  01:21:10


 Søren Søby Jørgensen

  AAIG

 4

  01:22:41


 Wolfgang Friedrichsen

  FGS VIÖL

 5

  01:25:02


 Bo Andersen

  VIB Bovrup

 6

  01:27:31


 Freddy Jensen

  6400 Sønderborg

 7

  01:27:58


 Kim Petersen

  Vidar Motion

 8

  01:28:05


 Gerd Carstensen

  www.42,195.de

 9

  01:29:32


 Ove Schneider

  AAIG

 10

  01:29:36


 Ingolf Christensen

  Vidar motion

 11

  01:29:43


 Henning Brock

  Vidar Motion

 12

  01:29:45


 Johnny Skoven

  hagi

 13

  01:31:50


 Jens Leick

  Tornskov power

 14

  01:33:47


 Kim Christensen

  Danfoss Marathon Club

 15

  01:34:41


 Allan Tornøe Andersen

  Bredebro Løberen

 16

  01:35:12


 Jens Boysen

  AAIG

 17

  01:35:34


 Mogens Sylvester

  Haderslev FF

 18

  01:36:46


 Poul Hansen

  Vidar Motion

 19

  01:37:06


 Skafte Herskind

  3520 Farum

 20

  01:37:33


 Thomas Meyer

  1. Flensburger LT

 21

  01:37:39


 Morten Funder

  6261 Bredebro

 22

  01:38:14


 Kurt Frost

  6440 Augustenborg

 23

  01:38:27


 John AM Wind

  Høruphav

 24

  01:38:40


 Knud Jørgensen

  Danfoss Marathon Club

 25

  01:38:46


 Lars Peder Fyhn

  Varnæs Bovrup IF

 26

  01:39:00


 Knud Erik Jensen

  hagi

 27

  01:39:16


 Michael Baade

  www.42,195.de

 28

  01:39:24


 Klaus Thomsen

  Vidar Motion

 29

  01:40:42


 Poul Erik Beck

  AAIG

 30

  01:41:15


 Steen H. Boisen

  BOV

 31

  01:41:20


 Kim Skov Jensen

  Dragøre

 32

  01:41:42


 Arne Egholm

  Danfoss Marathon Club

 33

  01:42:38


 Thomas Burow

  Lt-Stoerlauf

 34

  01:42:54


 Torben Fedders

  Fysnk og Søn A/S

 35

  01:42:56


 Jakob Wiborg

  AAIG

 36

  01:43:06


 Mogens S. Nielsen

  AAIG

 37

  01:43:11


 Bo Sylvester

  Ribe

 38

  01:44:47


 Allan K. Hansen

  Nybøl

 39

  01:45:15


 Kim Jacobsen

  Danfoss Marathon Club

 40

  01:45:42


 Finn Toft

  6100 Haderslev

 41

  01:45:56


 Lars Slot

  6100 Haderslev

 42

  01:46:02


 Keld Damgaard

  AAIG

 43

  01:46:18


 Egon Greve

  Aaig, AAbenraa

 44

  01:46:22


 Kim Christian Bundesen

  Tempo

 45

  01:46:34


 Børge Nielsen

  6400 Sønderborg

 46

  01:46:37


 Frederik Hoffmann Eriksen

  2100 København Ø.

 47

  01:47:42


 Helmuth Mattesen

  Vidar Motion

 48

  01:47:49


 Morten Leander Petersen

  6310 Broager

 49

  01:48:31


 Allan Hansen

  Gråsten

 50

  01:49:09


 Leif Nielsen

  6400 Sønderborg

 51

  01:49:19


 Jens-Peder Nautrup Nielsen

  Vejle SG&IF

 52

  01:50:34


 Simon Ekelund Nielsen

  2500 Valby

 53

  01:50:39


 David Car.

  Nordborg

 54

  01:50:55


 Thomas Wojnarowski

  -

 55

  01:51:35


 Michael Jessen

  6760 Ribe

 56

  01:54:21


 Kai Kolbeck

  Vidar Motion

 57

  01:54:35


 Kjell Bøttger

  København

 58

  01:54:42


 Bo Harre

  Fredericia

 59

  01:55:01


 Flemming Thomsen

  Danfoss Marathon Club

 60

  01:58:19


 Dieter Schwanz

  FGS Viöl

 61

  01:59:06


 Thomas Pørksen

  6300 Gråsten

 62

  02:00:43


 Till Schiebler

  Flensburg

 63

  02:01:21


 Hans G. Juhl

  Rødekro

 64

  02:03:39


 Stefan Lehrke

  24941 Flensburg

 65

  02:04:41


 Ulf Joldrichsen

  SV-Adelby

 66

  02:05:14


 Niels Chr. Nielsen

  HTF

 67

  02:05:22


 Leo Bram

  Rund men sund

 68

  02:11:25


 Jørn Mikkelsen Schmidt

  Ribe

 69

  02:30:14



Last Updated ( Saturday, 17 June 2006 )
< Previous   Next >
næste terminer
Fri 01 08 2014, 17:45- 20:00
Gråstenløbet
lokale løb
Fri 22 08 2014, 21:30- 22:30
Sønderborg Natløb 2014
lokale løb
Tue 26 08 2014, 18:00- 19:00
DGI sønderjysk mesterskab 10km
lokale løb
Sat 06 09 2014, 12:00- 10:00
Stafet for livet
lokale løb
Sun 07 09 2014, 12:00- 10:00
Stafet for livet
lokale løb
Sun 14 09 2014, 10:00- 13:00
GendarmLøb
lokale løb
Sun 12 10 2014, 8:00- 20:00
Gendarmsti Etapeløb
andre lokale løb
Sat 18 10 2014, 12:30- 14:30
kliplev løb
lokale løb